Danışmanlar

T.C.

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

2017-2018 

EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SINIF DANIŞMANLARI

BÖLÜM /PROGRAM ADI

SINIFI

DANIŞMAN ADI

OTEL, LOKN. VE İKR. HİZ.  (Aşçılık)

1. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Adem ÜZÜCÜ

OTEL, LOKN. VE İKR. HİZ.  (Aşçılık)

2. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Adem ÜZÜCÜ

OTEL, LOKN. VE İKR. HİZ.  (Aşçılık)

1. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Mehmet SAÇIKARALI

OTEL, LOKN. VE İKR. HİZ.  (Aşçılık)

2. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Mehmet SAÇIKARALI

OTEL, LOKN. VE İKR. HİZ.  (Tur.Otel İşl.)

1. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Ali TUTAR

OTEL, LOKN. VE İKR. HİZ.  (Tur.Otel İşl.)

2. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Ali TUTAR

OTEL, LOKN. VE İKR. HİZ.  (Tur.Otel İşl.)

1. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Mesut ÖZEL

OTEL, LOKN. VE İKR. HİZ.  (Tur.Otel İşl.)

2. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Mesut ÖZEL

 

 

 

YÖNETİM VE ORG. (İşletme Yönetimi)

1. SINIF (N.Ö)

Ögr. Grv. Bülent ŞENER

YÖNETİM VE ORG. (İşletme Yönetimi)

2. SINIF (N.Ö)

Ögr. Grv. Bülent ŞENER

YÖNETİM VE ORG. (İşletme Yönetimi)

1. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Erkan PERKTAŞ

YÖNETİM VE ORG. (İşletme Yönetimi)

2. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Erkan PERKTAŞ

 

 

 

YÖNETİM VE ORG. (Kooperatif)

1. SINIF (N.Ö)

Öğr. Gör. Abdulkadir ERTAŞ

YÖNETİM VE ORG. (Kooperatif)

2. SINIF (N.Ö)

Öğr. Gör. Abdulkadir ERTAŞ

 

 

 

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK 

1. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Selen UYGUNGİL

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK 

2. SINIF (N.Ö)

Öğr. Gör. Dr. Ayşe ERSOY YILDIRIM

 

 

 

MUHASEBE VE VERGİ UYG.

1. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Beyhan KILINÇER

MUHASEBE VE VERGİ UYG.

2. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Beyhan KILINÇER

MUHASEBE VE VERGİ UYG.

1. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Savaş DENİZER

MUHASEBE VE VERGİ UYG.

2. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Savaş DENİZER

 

 

 

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENL.

1. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Menderes ALPKUTLU 

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENL.

2. SINIF (N.Ö)

Öğr. Gör. Nurullah SELÇUK

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENL.

1. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Grv. Menderes ALPKUTLU 

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENL.

2. SINIF (İ.Ö)

Öğr. Gör. Dr.  Nurullah SELÇUK

 

DIŞ TİCARET

1. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Ferhat APAYDIN

DIŞ TİCARET

2. SINIF (N.Ö)

Öğr. Grv. Samet ZENGİNOĞLU

DIŞ TİCARET

Dönem Uzatanlar

ÖĞR. GRV. Evren ÇOŞKUN